Kuran Kurslarımızda Kayıtlarımız Devam Ediyor. 22.07.2024 Kuran Kurslarımızda Kayıtlarımız Devam Ediyor. Görseldeki telefon numaralarından ulaşarak kurs yöneticilerimizden bilgi alabilirsiniz. Detay
“TÜRKİYE’DE ÜRETİLEN DİNİ BİLGİNİN DİN HİZMETLERİNE KATKISI VE DİYANET AKADEMİSİ” 24.05.2024 “TÜRKİYE’DE ÜRETİLEN DİNİ BİLGİNİN DİN HİZMETLERİNE KATKISI VE DİYANET AKADEMİSİ” Detay
Fatih Sultan Mehmet 4-6 Yaş Kur'an Kursu'nda Yıl Sonu Programı 23.05.2024 Fatih Sultan Mehmet 4-6 Yaş Kur'an Kursu'nda Yıl Sonu Programı Edirne İl Müftülüğümüze bağlı Fatih Sultan Mehmet 4-6 Yaş Kur'an Kursu yıl sonu programını Halk Eğitim Merkezi Konferans Salonunda gerçekkeştirdi. Detay
Hayırseverimizden Edirne İl Müftülüğü'müze Anlamlı Hediye 21.05.2024 Hayırseverimizden Edirne İl Müftülüğü'müze Anlamlı Hediye Edirne İl Müftülüğü'müze hayırsever iş insanı Erdoğan Abalı ve eşi Zülal Abalı tarafından Kâbe'nin iç örtüsü hediye edildi. Detay
Edirne’de İlk Kurban Bağışını İl Müftüsü Gerçekleştirdi 10.05.2024 Edirne İl Müftüsü Hasan BAŞOĞLU, kurbanını vekalet yoluyla Türkiye Diyanet Vakfı’na emanet ederek “Kurbanını Paylaş Kardeşinle Yakınlaş” sloganıyla dünyanın 7 kıtasında mazlum kardeşlerimiz için yola çıkan Türkiye Diyanet Vakfı’na destek oldu. Detay
Mayıs Ayı İlçe Müftüleri Toplantısı Keşan'da Gerçekleştirildi 09.05.2024 Mayıs ayı mutad İlçe Müftüleri toplantısı Keşan İlçe Müftülüğü'nün ev sahipliğinde; İl Müftümüz Hasan Başoğlu, İl Müftü Yardımcılarımız Adem Özsoy ve Fatih Samet Okumuş ile İlçe Müftülerimizin katılımıyla gerçekleştirildi. Detay
Arapça Şiir Okuma ve Arapça Çocuk Şarkıları Yarışmaları 08.05.2024 Milli Eğitim Bakanlığı Din Öğretimi Genel Müdürlüğü Arapça Şiir Okuma ve Arapça Çocuk Şarkıları Yarışmaları gerçekleştirildi. Detay
Keşan ve Uzunköprülü Hacı Adaylarımıza Müftü Yardımcımız Tarafından Seminer Verildi 07.05.2024 İstanbul 27. Kafile olarak hacca gidecek olan Keşan ve Uzunköprülü hacı adaylarımıza İl Müftü Yardımcımız Adem Özsoy tarafından seminer verildi. Detay
Sazlıdere'de Yağmur Duası Düzenlendi 06.05.2024 İlimiz köylerinden Sazlıdere'de yağmur duası düzenlendi. Vatandaşlarımız tarafından büyük bir katılım gösterilen programa İl Müftü Yardımcımız Adem Özsoy katıldı. Detay